Złobek Muzyczny AQQ - Jeździecka

Żłobek Muzyczny AQQ powstał z myślą o dzieciach w wieku od 20 tygodnia do 3 lat.
Oprócz typowej opieki „żłobkowej” zapewnia dziecku odpowiednie warunki do rozwoju poznawczego, emocjonalnego i fizycznego poprzez różnorodne zabawy.
celem żłobka jest:
budowanie przyjaznej atmosfery,
pomoc dzieciom w adaptacji do nowego otoczenia,
dbanie o indywidualny rozwój podopiecznych,
rozbudzanie zainteresowań i wrodzonych zdolności każdego dziecka,
zapewnianie dzieciom należytej opieki i poczucia bezpieczeństwa.
Dziecko, które od pierwszych miesięcy swojego życia ma kontakt z muzyką wszechstronnie się rozwija, szybciej reaguje na bodźce zewnętrzne i ma lepszy kontakt ze światem. Wczesne wychowanie muzyczne dla dziecka jest kapitałem, który będzie procentował przez całe życie, a czas od narodzenia do 3 roku życia jest najbardziej znaczącym momentem w rozwoju muzycznym. Dziecko do 1 roku życia odróżnia dźwięki muzyczne od niemuzycznych, już nigdy później tak nie słucha! Do 18 miesiąca życia spontanicznie śpiewa, a przy tym równolegle z rozwojem muzycznym rozwija mowę. Najwcześniejsze przejawy muzycznych zachowań można zaobserwować u dzieci ok. 2 roku życia. Dlatego też tak ważny jest ten okres życia naszego dziecka bo wyposażyć je w umiejętności i zdolności, które w przyszłości pomogą w jego rozwoju.

AQQ :) zapraszamy do nas na urodziny
Oto pakiety urodzinowe, do wyboru, do koloru, do smaku:)
pakiet JABŁKO:
dwie sale na wyłączność 2,5 godz.
dekoracje urodzinowe
kolorowa zastawa
minimalna liczba gości na przyjęciu urodzinowym to 10 osób
cena: 30 zł/os
pakiet GRUSZKA:
pakiet JABŁKO oraz dodatkowo:
napoje dla dzieci i dorosłych: soki, woda
napoje gorące dla dorosłych: kawa (latte, cappuccino, espresso), herbata
minimalna liczba gości na przyjęciu urodzinowym to 10 osób
cena: 40 zł/os
pakiet MELON:
pakiet GRUSZKA oraz dodatkowo:
poczęstunek: ciastka, chrupki, owoce, soki, woda
napoje gorące dla dorosłych: kawa (latte, cappuccino, espresso), herbata
minimalna liczba gości na przyjęciu urodzinowym to 10 osób
cena: 50 zł/os
Dodatkowe informacje:
Do każdego owocowego zestawu można zamówić animatora w cenie 200 zł.
Przyjęcia organizowane są w następujących godzinach:
11:00, 14:00, 17:00
Do dyspozycji kolorowe naczynia na poczęstunek dla gości.
REZERWACJA:
pod nr tel.:
508 516 694
lub e-mail: info@aqqcentrum.pl
Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł.
Zaliczkę można wpłacić przelewem na rachunek bankowy: 79 1090 2398 0000 0006 0816 1388 w tytule wpisując imię i nazwisko dziecka oraz datę przyjęcia urodzinowego.

Zajęcia w żłobku:
1) Zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą prof. Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Celem zajęć jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a co za tym idzie wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą się rozumieć i tworzyć muzykę przede wszystkim za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Dzieci uczą się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, co jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu. Na naszych zajęciach wzbogacamy słownik słuchowy dziecka, rozwijamy jego wrażliwość słuchową, kształtujemy głos, doskonalimy umiejętności śpiewania, podejmowania działań, współdziałania z innymi dziećmi, naśladowania i wywoływania reakcji ruchowych.
2) Aktywne Słuchanie muzyki – inspirowane metodą Batii Strauss – pozwalają pokazać dzieciom piękno muzyki pochodzącej z różnych zakątków świata, rozwija wyobraźnię dźwiękową, ale przede wszystkim dostarczają dzieciom wiele radości. Zajęcia umożliwiają dzieciom uczestnictwo w utworach muzycznym nie tylko w charakterze słuchaczy, ale również w rolach twórców.
3)English for babies – zajęcia prowadzone są w języku angielskim, w czasie zajęć odbywa się śpiewanie piosenek, mówienie rymowanek przez osobę prowadzącą przy równoczesnym wykonywaniu określonych, często zabawnych czynności przez dzieci. Ćwiczenia wykształcają poczucie rytmu i pomagają w osłuchaniu się z językiem angielskim.Istotną rolę spełniają także pomoce wizualne i dydaktyczne, które obrazują słownictwo używane w piosenkach.

Comments are closed.