Wesołe Żabki - Wilanowska

Żłobek Wesołe Żabki 2 powstał z myślą o Rodzicach i ich dzieciach mieszkających na osiedlu im. Jana III Sobieskiego na Nowym Zakrzowie. Mieści się w nowym lokalu zaadaptowanym i stworzonym na specjalne potrzeby żłobka zgodnie z ustawą określającą zasady organizowania i funkcjonowania opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Posiadamy pozytywną opinię Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz pozytywną opinię Sanepidu o warunkach bezpieczeństwa i higieny w lokalu. Posiadamy wpis do rejestru żłobków pod numerem 149.

Dysponujemy lokalem ok 160m2 w którym mieszczą się

trzy sale nauki 
i zabawy,
sala doświadczania świata dla najmłodszych (w przygotowaniu),
stołówka,
szatnia oraz wózkownia,
dwie łazienki dostosowane dla najmłodszych
Sale zabaw wyposażone są w funkcjonalne mebelki, które wyróżniają się wysoką jakością i spełniają wymagania zawarte w normach: PN-ISO 5970:1994, PN-F-06009:2001, PN-90/F-06010/05, co zostało potwierdzone certyfikatami wydanymi przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej COBRABID Sp. z o.o. oraz atrakcyjne zabawki oraz pomoce dydaktyczne renomowanych firm takich jak: Wehrfritz, Moje Bambino, Nowa Szkoła.

[tab-area2]

Dzieciństwo to okres decydujący w kształtowaniu się osobowości Państwa dzieci, a szczęśliwe dzieciństwo stanowi fundament w dalszej fazie życia. W naszych Żłobkach pracę opiekuńczą i edukacyjną opieramy na szczerych, przyjaznych, pozytywnych emocjach oraz wspieramy rozwój dzieci w budowaniu poczucia siły wewnętrznej – pozbawionej postaw agresywnych. Podstawą pracy edukacyjnej jest twórcza zabawa, bo to ona sprawia dziecku największą przyjemność.

Nasz zespół to grupa pedagogów i opiekunów, dla których praca z dziećmi to ogromna pasją i przyjemność.

Żłobek jest czynny przez cały rok w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00 (w razie potrzeby Rodziców, ustalona zostanie inna godzina).

Comments are closed.