logotyp

Wesoła Gromadka

Żłobek "Wesoła Gromadka" - to prywatny żłobek, spełniający najwyższe wymagania rodziców dotyczące bezpieczeństwa, higieny i opieki nad najmłodszymi. U nas opiekę nad Waszymi pociechami sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów i opiekunek.

Pragniemy, aby dzieci zdobywały w naszym żłobku doświadczenia o jakie w domu naprawdę trudno. Naszym celem jest kształcenie osobowości dziecka w najwcześniejszym okresie jego rozwoju. Pragniemy zapewnić rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny, poprzez zabawę, pielęgnację, kontakt z rówieśnikami i różnorodne zajęcia.

Dokładamy wszelkich starań w dążeniu do jak najdoskonalszych warunków dla dzieci i personelu w naszym żłobku. Realizując marzenia z dzieciństwa staramy się wyróżniać ponad standard by stworzyć dzieciom bajkowy, bezpieczny świat. Chcemy by dzieci czuły sie szczęśliwe, a ich rodzice byli spokojni.

Urodziny
dla dzieci to najbardziej wyczekiwany dzień w roku przez każde dziecko. Z myślą o pielęgnowaniu tego wyjątkowego dnia urządzamy przyjęcia urodzinowe, podczas których wszyscy bawią się wyśmienicie.

więcej na stronie www.wesola-gromadka.pl/
Kadrę pedagogiczną Żłobka Niepublicznego Wesoła Gromadka tworzy zespół wykształconych, wysoko kwalifikowanych i kreatywnych wychowawców/opiekunów dbających o ciepłą oraz przyjazną atmosferę w naszej placówce.

Są to odpowiednio przygotowani i doświadczeni pedagodzy, osiągający wysokie efekty w pracy z dziećmi w zakresie rozwijania ich potencjalnych możliwości jak również rozbudzania ciekawości poznawczej. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby.

W podejmowanych działaniach opiekuńczo-wychowawczych wychowawcy stymulują wszystkie sfery osobowości dzieci, dbając o ich właściwy rozwój.W swojej pracy wykorzystują najnowsze metody, koncepcje i formy pracy, które gwarantują opiekę, wychowanie oraz nauczanie na najwyższym poziomie.

W naszym Żłobku pracują osoby uzdolnione plastycznie, manualnie, muzycznie i teatralnie, co pozwala na rozwijanie oraz kreowanie indywidualnych zainteresowań, talentów u każdego dziecka.

W pracy nasza wykwalifikowana kadra opiera się na podstawowych założeniach:
Każde dziecko jest odrębną jednostką wymagającą indywidualnego podejścia.
Każde dziecko posiada swoiste uzdolnienia, możliwości, braki oraz ograniczenia.
Wszelkie podejmowane działania wychowawcze budują samodzielność, sprawność ruchową, rozwój emocjonalny i umysłowy oraz dojrzałość społeczną dziecka opartą na wzajemnej współpracy i relacji między wychowawcami a rodzicami.

Dodaj komentarz