Żłóbek nad rzeczką

Zapewniamy rozwój naszych najmłodszych zgodnie z ich potrzebami, pragnieniami i możliwościami. Wspomagamy rozwój dzieci w miłej i serdecznej atmosferze, w atmosferze szacunku dla dziecka i jego potrzeb. Dążymy do tego aby nasi najmłodsi byli przygotowani do życia w zgodzie z innymi ludźmi i otaczającą przyrodą i aby czas spędzony w naszym żłobku pozostawił w przyszłości wspaniałe wspomnienia.

Zapewniamy bezpieczne środowisko do nauki i zabawy. W kolorowej, przestronnej i dobrze wyposażonej sali dzieci uczą się i bawią oraz rozwijają swoje zainteresowania. Nasz żłobek w kwestii bezpieczeństwa posiada wymagane zgody Sanepidu, Rzeczoznawcy PPOŻ, inspektora BHP. Działa także pod nadzorem Kuratorium Oświaty i Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Pruszcz Gdański.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, a dzieci objęte są stałą opieką psychologa i odpowiednio przeszkolonej pielęgniarki. Uczymy dzieci samodzielnego rozbierania się i ubierania, samodzielnego jedzenia przy stolikach, zbierania zabawek, zasuwania krzesełek, mycia rączek, korzystania z nocniczka i toalety. Działalność naszego żłobka obejmuje swoim zakresem działania profilaktyczne i opiekę nad małymi dziećmi od 5 miesięcy do 2,5 lat. Usługi świadczone są przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Nad utrzymaniem idealnej czystości czuwa grupa personelu pomocniczego.

poniedziałek - piątek 6.30-17.30

http://www.nadrzeczka.pl/zlobek/

[tab-area4]

Comments are closed.