logotyp

Mała Mi

Mała Mi to prywatny żłobek mieszczący się na warszawskim Mokotowie przy ul. Modzelewskiego 26 w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2013 roku.

Całe wyposażenie i zabawki posiadają odpowiednie atesty. Sanitariaty swoją wielkością są przystosowane dla najmłodszych.

Do dyspozycji dzieci jest około 100 m2 przestrzeni oraz ogrodzony ogródek z placem zabaw. Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci są priorytetem, dlatego do czyszczenia i dezynfekcji stosuje się środki dla nich bezpieczne.

Posiłki do żłobka dostarcza firma cateringowa specjalizująca się w żywieniu dzieci. Dania są bez soli, glutaminianów, sztucznych dodatków czy zbędnego cukru.

Personel dobrano starannie pod kątem wykształcenia, umiejętności, wiedzy, pasji i serca dla dzieci. W zespole jest zarówno pedagog, jak i pedagodzy dziecięcy, pielęgniarka oraz psycholog dziecięcy.

W żłobku regularnie przeprowadzane są zajęcia opracowane pod kątem jak najlepszego rozwoju dzieci. Są to zajęcia dydaktyczne, muzyczno-ruchowe, rytmika, zabawy manualne z klockami, zajęcia plastyczne, językowe, bajkoterapia, zajęcia uczące dzieci higieny i samodzielności jak mycie rączek i ząbków czy nauka korzystania z toalety.

Jako jeden z niewielu żłobków dwa razy w tygodniu przeprowadza bezpłatne zajęcia z logopedą.

.

.

Dodaj komentarz