Lupikowo

NA MOCY DEKRETU NADANEGO PRZEZ ARCYBISKUPA METROPOLITĘ WROCŁAWSKIEGO JÓZEFA KUPNEGO
LUPIKOWO POSIADA STATUT KATOLICKIEGO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA

We Wrocławiu jesteśmy PIERWSZYM KATOLICKIM PRZEDSZKOLEM I ŻŁOBKIEM PROWADZONYM PRZEZ OSOBY ŚWIECKIE !

MISJĄ LUPIKOWA JEST TROSKA O SZCZĘŚLIWE DZIECIŃSTWO

Dzieciństwo w Lupikowie to niezapomniane chwile w pięknych wnętrzach, z opiekunami, którzy z troską stawiają wymagania.
nasi pracownicy to wykształceni i doświadczeni w pracy z dziećmi pedagodzy, dobrani starannie, tak by dzieci w Lupikowie czuły się bezpieczne i kochane,
dużą wagę przywiązujemy do naszych sal, dbając by panował w nich wyjątkowy nastrój, który będzie pobudzał wyobraźnię dzieci

Dzieciństwo w Lupikowie to towarzystwo rówieśników i odkrywanie, że każdy jest wyjątkowy i że razem można zrobić wiele ciekawych rzeczy

zależy nam na tym, by dzieci uczyły się być ze sobą, bawić się razem, realizować wspólne pomysły, podpowiadamy im jak rozwiązywać konflikty, jak przekazywać swoje zdanie, jak przeprosić, wybaczyć i cieszymy się z tego jak wiele dzieci uczą się od siebie nawzajem

SOBOTA Z LUPIKIEM
Chciałbyś załatwić ważne sprawy na które w tygodniu nie masz czasu, zrobić zakupy, porządki w domu, lub po prostu odpocząć ?

Skorzystaj z naszej nowej usługi dzięki której będziesz mógł zostawić swoje dziecko pod opieką lupikowych cioć. W sobotę* między godz. 10:00, a 14:00, Twoje dziecko będzie miało okazję do wspaniałej zabawy i do przekąszenia małego co nieco.

Spotykamy się 18 marca. Jeszcze można się zapisać.

*termin do uzgodnienia
cena: żłobek (65 zł)
Jesteś zmęczony, przepracowany i marzysz o wyjściu we dwoje do restauracji, kina, teatru lub po prostu chcesz uprawiać swoją ulubioną dyscyplinę sportu i nie masz z kim zostawić dziecka?

Teraz Twoją pociechą może zaopiekować się w Twoim domu lupikowa ciocia.

cena: pn.-pt.: 28 zł /1 godz. (żłobek), 25 zł /1 godz. (przedszkole)
cena miesięcznego abonament: 300 zł (żłobek), 270 zł (przedszkole)

* abonament obejmuje 12 godzin do wykorzystania w ciągu miesiąca z wyłączeniem weekendu

Środowe POPOŁUDNIA Z LUPIKIEM – przyjemne przygotowanie do przedszkola i żłobka.
ZACZYNAMY W KWIETNIU po dniu otwartym :) Pierwsze zajęcia 12.04. Zapisy mailowo: kontakt@lupikowo.pl lub telefonicznie 728306622 - na dwa dni przed zajęciami (ilość miejsc jest ograniczona)
Lupikowo serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 2 do 3,5 lat na zajęcia ułatwiające start w starszej grupie żłobkowej i młodszej grupie przedszkolnej.
Raz w tygodniu dzieci będą miały okazję do przebywania w grupie rówieśników, udziału w zabawach edukacyjnych oraz jedzenia z innymi dziećmi.
Rodzice natomiast będą mieli możliwość uzyskania informacji o zachowaniu swoich dzieci wśród rówieśników oraz wskazówek dotyczących pomocy dzieciom w adaptacji do warunków żłobkowych, czy przedszkolnych.

Spotykamy się w środy od 15:00 do 16:30.
ZABAWY AKTYWNE
w tym dniu będziemy przemycać dużo zabaw ruchowych i elementy gimnastyki, zadbamy także o rozwój zmysłów
ZABAWY ARTYSTYCZNE
w tym dniu będziemy dużo śpiewać, grać, tańczyć, postaramy się, żeby w tym dniu każdy Maluch wyszedł od nas ze wspaniałym dziełem sztuki
ZABAWY EDUKACYJNE
w tym dniu będziemy się "uczyć"tego co każdy Maluch wiedzieć powinien, pobawimy się z kolorami, literkami, cyferkami

Dzieciństwo w Lupikowie to gwarancja małych sukcesów każdego dnia i wsparcie w przezwyciężaniu trudności

tworząc niewielkie grupy w żłobku i przedszkolu i zapewniając odpowiednią ilość opiekunów i nauczycieli, dbamy o to, by każde z naszych dzieci czuło się wyjątkowe, to bardzo ważne dla dzieci, by kiedy jest taka potrzeba, móc być wysłuchanym, pochwalonym, czy uzyskać niezbędną pomoc. Każdego dnia każdy nasz Lupik ma szansę zobaczyć, jak wiele potrafi !

Dzieciństwo w Lupikowie to nauka tego co najważniejsze

Lupikowo to miejsce tradycyjnie pojmowanej opieki, gdzie najważniejsze są bliskie relacje i troska o siebie nawzajem, wiemy, że więcej możemy zrobić razem niż osobno, dlatego razem poznajemy świat, bawimy się, celebrujemy posiłki, świętujemy urodziny, gotujemy, uprawiamy ogródek i dużo więcej!

Comments are closed.