Klub Malucha Bąbelkowo

Klub Malucha Bąbelkowo został stworzony z myślą o najmłodszych. Jest młodą kadrą psychologiczno-pedagogiczną, kochającą Dzieci i swoją pracę.
Motto Klubu to : "rozwój poprzez zabawę". Stworzono warunki optymalne dla rozwoju każdego z Bąbelków.

Personel podąża za Dzieckiem, obserwuje jego postępy i stawia przed nim nowe "wyzwania", które stymulują jego rozwój.
Wyposażono klubik w zabawki posiadające odpowiednie atesty, które są dostosowane do wieku dziecka, co w połączeniu z troskliwą opieką wykwalifikowanej kadry zapewnia mu bezpieczeństwo w czasie beztroskich zabaw. Zajęcia w placówce odbywają się w małych grupach, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Ideą Niepublicznego Żłobka Bąbelkowo jest stworzenie najlepszych warunków opieki dziennej dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do roku życia.

Oferta jest elastyczna i dostosowana do Państwa potrzeb, dlatego przed zapisaniem pociechy do żłobka przeprowadza się indywidualną rozmowę z rodzicem. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom oferuje się możliwość abonamentu lub karnetów:
Abonament opieki pełnej – dziecko może przebywać w klubiku od godziny 6-18.

Klub oferuje Państwu możliwość pozostawienia Maluchów w miejscu stworzonym specjalnie z myślą o najmłodszych. Mając na uwadze właściwy dobór zajęć i zabaw wprowadzono ankietę dla rodziców, z której będzie czerpana wiedza odnośnie przyzwyczajeń Maleństwa i oczekiwań Rodziców.
Zajęcia prowadzone w Bąbelkowie, dostosowano do wieku i możliwości dziecka, przy czym zawsze stara się, aby były one kolorowe i w ruchu, dzięki czemu rozwija się koordynacja wzrokowo-ruchowa oraz wrażliwość sensoryczna.

Dla dzieci starszych przewidziano naukę czytania i języka angielskiego.

Placówkę wyposażono w zabawki posiadające odpowiednie atesty, które są dostosowane do wieku dziecka, co w połączeniu z troskliwą opieką wykwalifikowanej kadry zapewnia mu bezpieczeństwo w czasie beztroskich zabaw. Zajęcia w  placówce odbywają się w małych grupach, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Comments are closed.