Kacperkowo

Żłobek zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Promienistych 10. Łatwy dojazd, bliskość przystanku autobusowego oraz miejsca parkingowe. Budynek został przystosowany przez specjalistów, tak, aby spełniał wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a także był miejscem atrakcyjnym dla maluchów. Spełnia on wszystkie wymagane przepisy dla takiego rodzaju działalności.

Żłobek oferuje kameralną i domową atmosferę, pełną i fachową opiekę w godzinach od 7 do 17, nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3,5 lat. Stawia na indywidualne podejście do podopiecznych. Personel zdaje sobie sprawę, że ci najmłodsi wymagają 100% zainteresowania i uwagi. Dlatego na czworo dzieci przypada jeden wychowawca. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie – spanie, nocnikowanie, czy przewijanie oraz w miarę możliwości pory posiłków dostosowywane są indywidualnie do dziecka.

Dla dzieci są przygotowane specjalne zajęcia manualne, rekreacyjne i sportowe na świeżym powietrzu, różnorodne wycieczki oraz spacery. 

Specjalnie dla państwa pociech przygotowano bogatą ofertę zajęć opracowanych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Znajdzie się wśród nich coś dla każdego - zajęcia rytmiczne, sportowe, edukacyjne, plastyczne, język angielski, a także fachowa opieka logopedy oraz psychologa.

Żłobek "Kacperkowo" powstał z myślą o stworzeniu miejsca szczęśliwego, przyjaznego, w którym każdy maluch czułby się bezpiecznie, budował zaufanie do otaczającego go świata i otwierał się na niego z uśmiechem.

W przyjaznej atmosferze wprowadza się dzieci stopniowo w świat samodzielnego poruszania się, jedzenia, zabaw oraz higieny. Każda z opiekujących się maluszkami osób jest wykwalifikowana, wrażliwa na potrzeby dzieci, uśmiechnięta i radosna, a przede wszystkim pełna pasji w podejściu indywidualnym do każdego dziecka!

Comments are closed.