Gumisiowy Las

Żłobek „Gumisiowy Las” zaprasza Rodziców szukających idealnego miejsca dla swoich dzieci. Wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia najlepszą opiekę dla Państwa pociech.

Przyjmuje dzieci od 20 tygodnia życia do 3 lat.

W każdej chwili mogą Państwo na żywo obserwować swoje dzieci dzięki podglądowi on-line. Nie ma nic do ukrycia, praca personelu to pełen profesjonalizm, a stały moniotoring jest tego potwierdzeniem. Monitoring jest dokładny i bardzo wyraźny, obraz przekazywany jest na żywo w kolorze.

Żłobek „Gumisiowy Las” czynny jest od poniedziałku do piątku przez cały rok w godzinach od 7.00 do 18.00. Wyjątek stanowią dni ustawowo wolne od pracy i święta.

W Wigilię i Sylwestra czynne od 7.00 do 14.00.

Dzień urodzin to wyjątkowa chwila w życiu naszych dzieci, niech tego dnia spełnią się ich marzenia. Personel żłobka zadba o to, aby ten dzień był jedyny w swoim rodzaju i pozostał w pamięci na długi czas. W czasie 3 godzin super zabawy dzieci są pod opieką 2 wykwalifikowanych animatorów. Przyjęcie urodzinowe odbywa się w specjalnie przygotowanej i przystrojonej sali i ustalonego wcześniej scenariusza – wedle upodobań Jubilata.

Personel żłobka to Ciocie, które są zawsze przy dzieciach. Pomagają jeść, uczą samodzielności w toalecie, pokazują świat z każdej perspektywy a w wolnym czasie kierują zabawami tak, aby każde dziecko czuło się dobrze i było mu wesoło.

Jedna Ciocia odpowiada za 5-cioro dzieci co daje gwarancję najwyższego standardu opieki. Dzięki małym grupom Ciocie mają bliski kontakt z podopiecznymi, potrafią szybko orientować się w potrzebach dzieci i zaspokajać je. Dzieci mają poczucie miłości, rodzinnej atmosfery, zrozumienia i pełnej akceptacji.

Personel szanuje indywidualne poglądy Rodziców i indywidualne podejście do wychowania. Ceni sobie wszelkie przekazywane mu rady i wskazówki.

W żłobku dzieci mają do dyspozycji osobną salę bawialnianą, wydzieloną sypialnię, jadalnię oraz specjalnie przystosowane toalety. Żłobek projektował znany krakowski architekt. Idealne rozplanowanie zapewnia bezpieczeństwo i wyklucza nudę.

Comments are closed.