logotyp

BeBaby

BeBaby to miejsce będące odpowiedzią na Państwa poszukiwania.

Ten kameralny żłobek zapewnia bezpieczeństwo, przyjazne środowisko dla rozwoju i stanie się miejscem, które Dzieci kochają.

Stworzono kompleksowy plan żywieniowy dostosowany do Dzieci w różnym wieku oraz zadbano o dzień pełen ciekawych zabaw stymulujących prawidłowy rozwój każdego Dziecka w zakresie małej i dużej motoryki, sfery psycho – potrzebnych na odpoczynek i wyciszenie.

Bardzo ważne dla personelu placówki jest nie tylko zachowanie bliskich relacji z dziećmi, ale również – bycie do dyspozycji Rodziców w kwestii wszelkich pytań lub wątpliwości. Personel chce się dzielić swoją wiedzą oraz doświadczeniem, dlatego zaprasza Rodziców do śledzenia bloga, na którym ukazują się artykuły dotyczące szerokiej tematyki (zabawa, rozwój i edukacja małych dzieci, zdrowe żywienie, pielęgnacja, wychowanie i wiele innych).

.

BeBaby dokłada wszelkich starań, by dzieci bawiły się w sposób różnorodny, sprzyjający ich wszechstronnemu rozwojowi. Codziennie zapewnia maluszkom ruch na świeżym powietrzu, a także gimnastykę i zabawę przy muzyce. Rozwija ich koordynację, percepcję różnorodnych bodźców i ćwiczy małą oraz dużą motorykę.

Personel zwraca również bardzo dużą uwagę na odpowiedni rozwój logopedyczny dzieci. W żłobku maluszki nie muszą korzystać z pojedynczych konsultacji logopedycznych, ponieważ opieka taka jest im zapewniona w czasie realizowania codziennych zajęć.

Zabawy organizowane w BeBaby sprzyjają rozwojowi aparatu mowy i zachęcają dzieci do artykułowania głosek kluczowych w nauce mówienia.

Maluszki w żłobku nie są „sztywno” rozdzielane na grupy wiekowe, ponieważ tempo rozwoju i indywidualne preferencje każdego dziecka mogą się znacząco różnić. Priorytetem jest dostosowanie zabaw oraz opieki do potrzeb konkretnego dziecka, dlatego część zajęć realizowanych jest w podgrupach wiekowych, zaś część – wspólnie ze wszystkimi dziećmi.

Personel zaprasza również do zapoznania się z artykułami dotyczącymi roli zabawy w rozwoju dziecka, które publikowane są na blogu.

Dodaj komentarz